PAKUME TÖÖTUBASID JA KOOLITUSI ORGANISATSIOONIDELE

NING PERSONALITÖÖTAJA ARENGUPROGRAMMI.


TÖÖTOAD ja KOOLITUSED

* Stressiga toimetulek: töö emotsioonidega, teadlikkuse (mindfulness) harjutused

Me kõik pürgime igal ajahetkel teadlikult või alateadlikult meelerahu poole.

Töötoas/koolitusel seletame lahti, mida tähendab teadlikkus, kuidas seda töökohal rakendada ja õpetame läbi paari lihtsa igapäevase praktika meele tagasitoomist ja keskendamist hetkele, teisisõnu meelerahu loomist.


* Liikumine kui sisemine praktika
Töötoas/koolitusel tuleb juttu, kuidas märgata oma hetkeseisundit, analüüsida oma liikumis- ja käitumismustreid ning laiendada maailmapilti nendel teemadel. Töötoas püüame mõista ja kogeda füüsise ja vaimu omavahelist sidet.


* Enesemassaaži töötuba

Enesemassaaž on lihtne tervise toetamise meetod oma kehapingete vabastamiseks. See põhineb jooga ja taoistlike enesemassaaži võtetel. Võtete omandamine on kerge ja neid saab kergesti ise praktiseerida oma enesetunde parandamiseks.


* EFT (Emotional Freedom Technique) ehk emotsionaalse vabaduse tehnika töötuba

Töötoas räägime lühidalt EFT-st ehk emotsionaalse vabaduse tehnikast kui efektiivsest ja kiirest eneseabi meetodist ja selle igapäevastest kasutusvõimalustest ning emotsioonidest laiemalt ja sellest, miks peaksime negatiivseid emotsioone kehast vabastama.


* Sobiv elustiil kui hea tervise alustala

Hea tervise alustala on paljuski meie endi teha. Igapäevaste otsustega saame me teha palju positiivseid muudatusi elustiili, toitumise, liikumise, unekvaliteedi parandamiseks. Töötoas/koolitusel räägime, kuidas hinnata oma tervist ja ellu viia reaalseid muudatusi tervisekäitumise parandamiseks.


* Idamaade meditsiini lähenemine tervisele kui terviklikule süsteemile

Mitmed idamaade tervisesüsteemid lähenevad inimesele kui terviklikule, hoides fookuses tervena püsimist ning sümptomite asemel keskendutakse taskaalu loomisele ja haiguse alguspõhjuste väljaselgitamisele. Töötoas/koolitusel neist teemadest juttu tulebki.


* TRE (Tension, Stress and Trauma Releasing Exercises) stressi ja pingete vabastamise harjutused

Töötoas seletame lahti ja proovime järgi TRE lihtsad harjutused, mis mõjuvad lõõgastavalt nii füüsilisel kui emotsionaalsel tasandil, aktiveerides keha loomuliku pingete vabastamise mehhanismi. Esialgselt trauma- ja kriisisekkumiseks kokku pandud ja mitmel pool maailmas kasutust leidnud harjutused on osutunud tõhusaks meetodiks igapäevase stressi ja füüsiliste pingete vabastamisel.


Koolitajatena oleme kaasanud järgmisi professionaalseid õpetajaid ja lektoreid: Dr Helena Lass, Marina Paula Eberth, Kristjan Puusild, Kairi Rebane, Hindrek Vou, Kaia-Kaire Hunt, Alice Pehk, Ülle Hõbemägi, Kaido ja Silva Soobik, Elo TuppitsUuri ja küsi pakkumisi: 56 600 295,
tervemaailm@gmail.com