Lõppes Hea tervise eest! projekt, jätkab Hea tervise eest! võrgustik 03. aug

tervemaailm  

Juunikuuga sai ühele poole Hea tervise eest! projekt tervisedendusega tegelevate organisatsioonide, ettevõtete ja üksikisikute koostöövõrgustiku loomiseks ning juulis said tehtud projektist kokkuvõtted ning koostatud aruanded. Korraldamisel on uue võrgustiku suvepäevad.

Projekti käigus kaardistasime Eesti kodanikualgatuse korras tervisedendusega tegelevate organisatsioonide ja üksikisikute vajadused ning võimalused omavaheliseks koostööks. Läbi kolme mõttekoja-ümarlaua ja tervisedenduse infopäeva said tervisedendajad omavahel tuttavaks, korraldati tervisedenduse valdkonna üritusi ning tehti plaanid edasiseks - loodi koostöömudel, kaardistati võrgustiku võimalikud partnerid era- ja avalikus sektoris ning loodi võrgustiku tegevuskava edaspidiseks. Projekti aitasid rahastada Siseministeerium ja Kodanikuühiskonna Sihtkapital.

Projekti planeerimisel ja elluviimisel toetasid MTÜd Terve Maailm oma kogemuste ja heade ideedega Tervise Arengu Instituut, Eesti Personalijuhtimise Ühing PARE ja Eesti Terviseenduse Ühing. 

Aitäh kõigile kaasalööjatele – olgu siis projekti tegevusi planeerides, küsitluses, ümarlaudadel või infopäeval osaledes või panustades meie võrgustiku tegevuskava väljatöötamisse ning kinnitamisse!

Projekti käigus loodud Hea tervise eest! võrgustik jätkab koostööd Eesti inimeste terviseteadlikkuse ja teadliku tervisekäitumise toetamiseks, samuti oma liikmete toetamiseks terviseedenduse töös. Selleks on plaanis ka 2017. aastal korraldada töökohapõhise tervisedenduse infopäev, üle-eestiline Hea enesetunde nädal ning juba augustis 2016 tervisedendajate suvised inspiratsioonipäevad omavahel kogemuste jagamiseks ning ühiste tervisedenduse ürituste plaanide pidamiseks. Vaata kõige kohta lähemalt SIIT.

Kommentaarid: 0

Email again:

Lisa kommentaar

Nimi: E-mail:    
Kommenteeri: