Kutsume uusi huvilisi kogukonna tervisetoetajate koolitusele 25. okt

tervemaailm  
Kas oled mõelnud, et soovid tervisealasesse nõustamisse ja oma kogukonna toetamisse rohkem panustada?
Kui jah, siis on alljärgnev info just Sulle!

2012. aastal viidi Eestis esmakordselt läbi  MTÜ Terve Maailm poolt ellu kutsutud kogukonna tervisetoetajate koolitusprojekt. Kuna tagasiside oli väga positiivne, otsustasime ka sel aastal pakkuda samal põhimõttel kokku pandud ja veelgi parendatud koolitusprogrammi uutele huvilistele.

 

Koolituse eesmärgiks on anda  kogukonna  praegustele ja tulevastele terviseveduritele võimalus täiendada end kogukonna (aga miks mitte oma tutvuskonna, kindla huvigrupi) nõustamise ja toetamise valdkonnas. Läbivaks on kaasamise ja coachingu meetodid, mis annavad praktilisi teadmisi, kuidas tervisegruppe eest vedada, kuidas teha erinevaid tervisesündmusi ning kuidas sellest kasvatada välja kas oma pikemaajalisem hobi, või miks mitte ka päris töö. 

Ootame osalema kõiki, keda terviseteemad kõnetavad, ning kes tunnevad, et tahavad oma silmaringi veelgi avarda ja oma teadmisi ka teistele edasi anda - nii juba tegutsevaid tervisedendajaid kui uusi huvilisi.

Koolitusprogramm kestab viis kuud intervalliga üks nädalvahetus kuus ning seda viivad läbi oma ala head spetsialistid. Kogukonna tervendaja Mercedes Merimaa, Holistilise Teraapia Instituudi lektorid, liikumisguru Kristjan Puusild on vaid mõned näited neist, kes oma kogemusi ja teadmisi jagama tulevad.

 

NB! Võimalik on osaleda ka mooduli kaupa!

 

Rohkem infot koolituse ja programmi kohta leiad Uus Tervis projekti koduleheküljelt http://uustervis.ee/koolitused

Lisainfo saamiseks ja registreerumiseks palun võta ühendust Kristel Aijaga: kristel.aija@gmail.com, telefon: 56 642 216
Palume võimalusel oma osalemissoovist teada anda enne 31. oktoobrit 2013.

 

2008. aastal loodud MTÜ Terve Maailm missioon on parandada Eesti elanike terviseteadlikkust ja tervisekäitumist läbi teadlikkuse tõusu ja praktiliste tegevuste. 2012. aastal sai alguse kogukonna tervisedendusele suunatud projekt Uus tervis, et koolitada ja innustada tööle kogukondlikke tervisetoetajaid üle kogu Eesti. 

Projekti käigus koolituse läbinud tervisetoetajad viivad oma kogukonnas läbi terviseüritusi, grupinõustamisi, algatavad tervisegruppide kooskäimisi ning seisavad hea selle eest, et inimesed panustaksid rohkem oma tervisesse.


Kommentaarid: 0

Email again:

Lisa kommentaar

Nimi: E-mail:    
Kommenteeri: